Filmowe prezentacje
Produktowe

Treści wizualne są udostępniane w postępie pięciokrotnym w ciągu ostatnich 5 lat, podczas gdy oczekuje się, że do 2023 r. treści wideo będą stanowić 89% całego ruchu internetowego.

Pasja stała się pracą....

Trochę o naszej pasji

Na początku byliśmy tylko garstką ludzi z wielkim hobby, tworząc krótkie filmy w naszym wolnym czasie. Z biegiem lat nasze zainteresowania przekształciliśmy w zawód. W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na treści wideo od 6 lat wprowadzamy do naszego portfolio wizualizacje produktów filmowych. Jesteśmy dumni z tego, że możemy pokazać naszym klientom, że istnieje doskonała jakość i obsługa na której mogą polegać, aby wcielić w życie swoje pomysły.
Ewolucję ery wizualnej postrzegamy jako kontynuację innowacji w sposobie, w jaki ludzie łączą się ze sobą — od przyjaciół przy stole po rozmowy z dalekimi krewnymi na całym świecie przez Skype. Treści wizualne pomogły nam zbliżyć się do siebie — od transmisji na żywo na Twitterze przez czytanie komiksów po zafascynowanie samouczkami dotyczącymi makijażu na YouTube. I to nie tylko dla młodych ludzi — moc poruszających obrazów obejmuje pokolenia.

Operatorzy Głosu

Najlepsi profesjonalni ludzie zajmujący się zawodowo Dubbingiem na rzecz profesjonalnej prezentacji produktu.

Andrzej Szymczak

Voice Operator

Świat się zmienia, a my dostosowujemy się w raz z nim. Sposób w jaki czytamy teksty – znacznie szybciej i wydajniej niż stary, archaiczny sposób .Nowy wymiar prezentacji. Posłuchaj mojego Głosu

Kasia Oczkowa

Voice Operator

Dubbingiem zajmowałam się wcześniej zawodowo, dlatego wiem o tym dużo. To dużo miłej pracy, jeśli jesteś dobry w czytaniu masz dobry głos baw się tym tak dobrze jak umiesz. Posłuchaj mojego głosu.

Bartłomiej Piontek

Voice Operator

Przeczytałem wiele książek i uczęszczałem na wiele zajęć, ale nadal nie rozumiałem, jak profesorowie oczekiwali ode mnie robienia tych wszystkich rzeczy na raz, i dlatego zajołem się dubbingiem. Posłuchaj mojego głosu.

Urszula Skrzypek

Voice Operator

Global Visual Marketing zawsze szukają ludzi biegle posługujących się dwoma językami, którzy są dobrzy nie tylko w tłumaczeniach, ale także w pisaniu tekstów dla moich prezentacji. Posłuchaj mojego głosu.

Podkład muzyczny...to są emocje

Muzyka w pracy nad prezentacjami produktów lub wizerunku firmy jest tak samo ważna co obraz jaki przedstawiamy. Muzyka tworzy emocje napięcie oraz ekscytacje .

Co mówią nasi klienci....RODO!

Dorota O. Prezes ECCOTON.COM Sp z o.o. Sp. Kom.

Zawsze uważałam, że filmy produktowe są świetnym sposobem na pokazanie, o co chodzi w Twoim produkcie. Problem w tym, że tak trudno jest znaleźć odpowiedni zespół produkcyjny do czegoś takiego, ale z pomocą filmu prezentującego produkt, udało mi się go znaleźć stosunkowo łatwo. To było proste do przeprowadzenia gdyż obsługa i kontakt był fenomenalny, co naprawdę doceniam. Na pewno użyję tej firmy do dalszej promocji naszych produktów.

Ireneusz Cz. Firma Darston sp z o.o. Zarządzający

Miałem okazję korzystać z tej usługi firmy GVM w mojej firmie i byłem mile zaskoczony. W świecie zagraconych treści ważne jest, aby przedstawiać pomysły w zwięzły i przekonujący sposób. Nikt nie chce spędzać czasu na czytaniu akapitów tekstu, kiedy może oglądać czterominutowy film, który robi to samo. Uważam, że to rozwiązuje problem przeładowania informacjami. Łatwo zgubić się w całym szumie mediów społecznościowych i prezentować produkt aby był przejrzysty i super pokazany.

Wojciech P. Prezes opeNnano Polska sp z o.o.

Jako klient filmu prezentującego produkty naszej firmy opeNnano Polska mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepsza firma produkcyjna w branży prezentacji produktowej, gdyż wsłuchuje się w potrzeby klienta i doradzająca jaki film ma rację oddziaływać. Udało im się stworzyć wciągającą opowieść o naszych produktach i przedstawić go w sposób, który przemówi do naszych klientów. Filmy wyglądają profesjonalnie i przykuwają uwagę naszych odbiorców. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego!

    Mini Portfolio

    ©2022 Global Visual Marketing All Rights.

    ©2022 Cinema.GlobalVisualMarketing.com

    ©2022 Film.GlobalVisualMarketing.com

    ©2021 All Rights Reserved. Created with GVM