PAMIETAJ WIZERUNEK MARKI JEST…

kiedy pasja staje się pracą

Trochę o Naszej Pasji 

Na początku byliśmy tylko garstką ludzi z wielkim hobby, tworząc krótkie filmy w naszym wolnym czasie. Z biegiem lat nasze zainteresowania przekształciliśmy w zawód. W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na treści wideo od 6 lat wprowadzamy do naszego portfolio wizualizacje produktów filmowych. Jesteśmy dumni z tego, że możemy pokazać naszym klientom, że istnieje doskonała jakość i obsługa na której mogą polegać, aby wcielić w życie swoje pomysły.
Ewolucję ery wizualnej postrzegamy jako kontynuację innowacji w sposobie, w jaki ludzie łączą się ze sobą — od przyjaciół przy stole po rozmowy z dalekimi krewnymi na całym świecie przez Skype. Treści wizualne pomogły nam zbliżyć się do siebie — od transmisji na żywo na Twitterze przez czytanie komiksów po zafascynowanie samouczkami dotyczącymi makijażu na YouTube. I to nie tylko dla młodych ludzi — moc poruszających obrazów obejmuje pokolenia.

img-5

NASZE KLUCZOWE CECHY

Partnerstwo Top Formuła

#1

Nasza Misja

W Global Visual Marketing zmieniamy spojrzenie na produkt i jego widzialność w przestrzeni publicznej.

#2

Nasze Cele

Wspieramy naszą pomocą w zwiększanie sprzedaży i rozpoznawaniu klientów poprzez poprawę ich odbiór produktów przez klientów.

#3

Dlaczego My?

Wizualizacja produktowa oraz jego prezentacja dźwiękowa to nowoczesny przekaz medialny mający wielki wpływ na jego odbiór w przestrzeni publicznej, dlatego wiemy czego oczekiwać od projektów i jak je realizować.

Referencje

Zadowoleni Klienci

Wspieramy naszych klientów w zwiększaniu sprzedaży i zdobywaniu klientów klientów wzorcowych. Pomagamy naszym klientom zwiększyć sprzedaż i pozyskać klientów. Naszą najważniejszą mapą drogową jest aby ptrzedstawienie marki i produktu było na poziomie Waw i aby oglądający miał bardzo estetyczne doznania z naszej pracy.

Niesamowite Przeżycie

Miałem okazję korzystać z tej usługi firmy GVM w mojej firmie i byłem mile zaskoczony. W świecie zagraconych treści ważne jest, aby przedstawiać pomysły w zwięzły i przekonujący sposób. Nikt nie chce spędzać czasu na czytaniu akapitów tekstu, kiedy może oglądać czterominutowy film, który robi to samo. Uważam, że to rozwiązuje problem przeładowania informacjami. Łatwo zgubić się w całym szumie mediów społecznościowych i prezentować produkt aby był przejrzysty i super pokazany.

img-6
Ireneusz Cz.

Geofit Prosta Spółka Akcyjna

portfolio

Mini Portfolio

img-7

Andrzej Szymczak

Voice Operator

Świat się zmienia, a my dostosowujemy się w raz z nim. Sposób w jaki czytamy teksty – znacznie szybciej i wydajniej niż stary, archaiczny sposób. Nowy wymiar prezentacji. Posłuchaj mojego Głosu.

img-8

Kasia Oczkowa

Voice Operator

Dubbingiem zajmowałam się wcześniej zawodowo, dlatego wiem o tym dużo. To dużo miłej pracy, jeśli jesteś dobry w czytaniu masz dobry głos baw się tym tak dobrze jak umiesz. Posłuchaj mojego głosu.

img-9

Bartłomiej Piontek

Voice Operator

Przeczytałem wiele książek i uczęszczałem na wiele zajęć, ale nadal nie rozumiałem, jak profesorowie oczekiwali ode mnie robienia tych wszystkich rzeczy na raz, i dlatego zajołem się dubbingiem. Posłuchaj mojego głosu.

30% RABATU

Specjalna znizka dla klientów zamawiających pełną obsługę Vide Prezentacji swoich Marek i Produktów. Zniżka zastosowana jest do pełnej skalowalnej usługi Obraz+Dźwięk+Grafika+Strona

img-10
Braber GVMarketing
1
Potrzebujesz pomocy?
Scan the code
GVMarketing
Witaj, Jak mogę Ci pomóc?
Wybierz najlepszą formułę kontaktu.