PAMIETAJ WIZERUNEK MARKI JEST…

kiedy pasja staje się pracą

Trochę Naszej Pasji 

Na początku byliśmy zaledwie kilkoma osobami, które łączyła wspólna pasja, poświęcając swoje wolne chwile na tworzenie wciągających filmów krótkometrażowych. Z biegiem czasu nasz zapał przekształcił się w powołanie, gdy doskonaliliśmy nasze umiejętności i pielęgnowaliśmy nasze twórcze dążenia. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na treści wideo, od ponad pół dekady płynnie włączamy do naszego repertuaru hipnotyzujące wizualizacje dzieł filmowych.

img-3

NASZE KLUCZOWE CECHY

Partnerstwo Top Formuła

#1

Nasza Misja

W Global Visual Marketing zmieniamy spojrzenie na produkt i jego widzialność w przestrzeni publicznej.

#2

Nasze Cele

Wspieramy naszą pomocą w zwiększanie sprzedaży i rozpoznawaniu klientów poprzez poprawę ich odbiór produktów przez klientów.

#3

Dlaczego My?

Wizualizacja produktowa oraz jego prezentacja dźwiękowa to nowoczesny przekaz medialny mający wielki wpływ na jego odbiór w przestrzeni publicznej, dlatego wiemy czego oczekiwać od projektów i jak je realizować.

Referencje

Zadowoleni Klienci

Mocno wspieramy naszych klientów, umożliwiając im zwiększenie sprzedaży i przyciąganie klientów z godnych uwagi źródeł. Nasze niezachwiane zaangażowanie polega na prezentowaniu marki i produktu na niezrównanym poziomie, zapewniając niesamowite i zachwycające wrażenia.

Niesamowite Przeżycie

Miałem niesamowitą okazję doświadczyć wyjątkowej obsługi GVM w mojej firmie i byłem naprawdę zachwycony. W epoce nasyconej przytłaczającą informacją istotne staje się przedstawianie koncepcji w zwięzły i urzekający sposób. Nikt nie chce tracić cennego czasu na przeglądanie uciążliwych akapitów, skoro może zanurzyć się w hipnotyzującym czterominutowym filmie, który bez wysiłku wykonuje to zadanie.

img-4
Ireneusz Cz.

Geofit Prosta Spółka Akcyjna

portfolio

Mini Portfolio

img-5

Andrzej Szymczak

Voice Operator

Świat się zmienia, a my dostosowujemy się w raz z nim. Sposób w jaki czytamy teksty – znacznie szybciej i wydajniej niż stary, archaiczny sposób. Nowy wymiar prezentacji. Posłuchaj mojego Głosu.

img-6

Kasia Oczkowa

Voice Operator

Dubbingiem zajmowałam się wcześniej zawodowo, dlatego wiem o tym dużo. To dużo miłej pracy, jeśli jesteś dobry w czytaniu masz dobry głos baw się tym tak dobrze jak umiesz. Posłuchaj mojego głosu.

img-7

Bartłomiej Piontek

Voice Operator

Przeczytałem wiele książek i uczęszczałem na wiele zajęć, ale nadal nie rozumiałem, jak profesorowie oczekiwali ode mnie robienia tych wszystkich rzeczy na raz, i dlatego zajołem się dubbingiem. Posłuchaj mojego głosu.

30% RABATU

Klienci, którzy wybiorą nasz pakiet pełnej obsługi do swojej prezentacji wideo, będą zachwyceni, gdy odkryją niezwykłą zniżkę przeznaczoną wyłącznie dla nich. Ta wyjątkowa oferta obejmuje wszechstronne doświadczenie, łączące wciągającą grafikę, urzekające efekty dźwiękowe, oszałamiającą grafikę i płynnie zintegrowany projekt strony internetowej.

img-8
Bartosz GVMarketing